PeR ZeMren Time

Shko poshtė

PeR ZeMren Time

Mesazh  Admin prej Sun Mar 02, 2008 5:05 am

Pse jemi te ndar dhe sjemi te bashkuar,Pse Zoti na ka vrare, kaq shum jemi larguar. Pse dy syt e mi Po rrjedhin vetem lote, Nga qe jemi larg dhe ste perkedhel dot.Zemra ndjen dhembje dhe me sndjen gezim.Sepse ti mungon ne krahrorin tim [ - Kjo Eshte Poezi Vetem PeR Vagabondja Nga Fr3di Kiss YoU My Sweety -=][b]
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 6
Registration date : 05/09/2007

Shiko profilin e anėtarit http://simply2.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi