Simply2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fraza Puthjesh

Shko poshtė

Fraza Puthjesh Empty Fraza Puthjesh

Mesazh  Fr3di Mon Sep 10, 2007 9:06 pm

Per nje puthje buzet mu thane, per nje shikim syte mu verbuan. Per nje perkeledhje dhe pak ngrohtesi, i mbyll syte c`do nate qe t`me shfaqesh ti!




Buzet e tua mund te puthin kedo, duart mund te prekin shume. Mund te besh dashuri me kedo. Por ne shpirt je thjesht i imi.




kur puthjen tende provova u ndjeva sikur fluturoja hapa syt se mos enderroja por syt e tu perseri shikoja ato syt e tu te shkruar te cilet zemren time kishin ngaterruar

Tė dhurojsh puthje ėshtė kenaqsi dhuro vetėm nėse tė dhuron dikush ty .




Une te lumi ti te lumi me nje puthje na ze gjumi.



Puthja jote me dha jete, me dha force per te jetuar se dashuria eshte perle, ndersa ti thesari im i cmuar.




Mbi buze eshte nje puthje, mbi shpirt eshte nje vetmi, jam bota pa emer,kur prane s`me je ti!




te puth ne buze,te puth ne sy ,jam vetem i joti jam vetem per ty .mos i thuaj njeriu qe te thashe te dua, por thuaji zemres te me doje vetem mua


te puthesh me ty shpirt eshte si te pish uje deti,sa me shume te pish aq me shume ndien nevoje




Ti me deshe seriozisht, ti me dogje marrezisht, ti me puthe rastesisht



E cfare eshte nje puthje? Nje sekret i thene ne goje, nje cast te pafund qe ka feshferimen e nje blete midis luleve.



Jane te embla fjalet e tua por jane me te embla puthjet qe i vodha buzeve te tua!



Eshte me e lehte te japesh nje puthje se sa ta harrosh ate.




Nje puthje krijon nje histori te bukur dashurie, por poezia eben te pafund!




Puthje te njejta nuk ekzistojne, cdo puthje ka shijen e vet!




Te duash eshte te zgjedhesh, te puthesh eshte sigla e zgjedhjes!


Mund te harrohet fytyra e te dashurit por asnjehre puthja e tij!

Te puth ne buze te puth ne sy ohhh sa mire ndjehem kur jam me ty, o e di sa shume te dua a do dalesh ti me mua?
Fr3di
Fr3di

Numri i postimeve : 4
Registration date : 05/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi